Search
Please make sure you are using a supported browser. To find out more click here.

Kwalifikacja CIMA

Profesjonalna kwalifikacja z rachunkowości zarządczej CIMA to zestaw kompetencji uznawany na całym świecie za najbardziej poszukiwany i aktualny w obszarze finansów przedsiębiorstwa.

Dołącz do międzynarodowego grona specjalistów, za którymi stoją dwa największe na świecie instytuty księgowe: AICPA – American Institute of Certified Public Accountants i CIMA. Razem pracujemy na to, aby specjalizacja z rachunkowości zarządczej stała się najbardziej poszukiwanym zawodem w świecie biznesu. Mając kwalifikacje potwierdzone przez CIMA, masz otwartą drogę do kreowania sukcesu przedsiębiorstwa. Dzięki solidnej wiedzy finansowej wpływasz na decyzje strategiczne i zarządzasz efektywnością.

Jak zostać specjalistą ds. rachunkowości zarządczej z CIMA?

Naukę z CIMA może podjąć każdy, niezależnie od tego, czy dopiero zaczyna przygodę z biznesem i finansami, czy ma już jakieś doświadczenie zawodowe w tym obszarze. Najważniejszym warunkiem wstępnym jest dobra znajomość języka angielskiego i matematyki.

Struktura kwalifikacji


Pierwsze kroki

Przed rozpoczęciem programu studiów wymagane jest zaliczenie podstaw ekonomiki przedsiębiorstwa lub księgowości. Warunek ten spełniają:

Certyfikat CIMA z Rachunkowości Biznesowej

Certyfikat CIMA z Rachunkowości Biznesowej jest idealny dla osób rozpoczynających swoją podróż w świecie kwalifikacji biznesowych, ponieważ wyposaża w solidne podstawy wiedzy z rachunkowości zarządczej, rachunkowości finansowej i biznesu. Jest to również droga wejścia na wyższy poziom kwalifikacji CIMA.

Dowiedz się więcej

Kwalifikacja Profesjonalna CIMA

Kwalifikacja Profesjonalna CIMA jest wysoce ceniona przez pracodawców na całym świecie, z uwagi na jej praktyczne zastosowanie w biznesie. Konsultujemy się z czołowymi firmami by upewnić się, że nasz sylabus odpowiada stale zmieniającym się potrzebom rynkowym. W tym celu CIMA stale aktualizuje sylabus. Najnowszy został przedstawiony w styczniu 2019 r.

Dowiedz się więcej

Pobierz broszurę informacyjną (PDF)

Nasz unikalny i całkowicie skomputeryzowany proces egzaminacyjny wspiera rozwój umiejętności praktycznych.

Nie tylko będziesz mieć wiedzę techniczną na wysokim poziomie, lecz będziesz ją stosować w swojej pracy.

Study Planner to aplikacja do planowania nauki wraz z harmonogramem.To niezwykle przydatne narzędzie dostępne jest także na komórce.

Już na etapie studiów CIMA możesz zwiększyć swoje zarobki.

Nasz globalny kalkulator zarobków pokaże Ci, czego możesz się spodziewać studiując CIMA oraz będąc członkiem Instytutu. 

Tysiące firm szkoli swoich pracowników z CIMA. Oni już znają wartość pracowników z dyplomem CIMA, którzy prowadzą organizacje w kierunku stabilnego rozwoju i sukcesu.

Aż 87% pracodawców zadeklarowało gotowość do zaoferowania wyższej pensji, aby mieć w swoich szeregach specjalistę ds. rachunkowości zarządczej CGMA.

Mamy pewność, że grono posiadaczy tytułu CGMA będzie stale się powiększać, demonstrując najwyższe standardy etyczne, wiedzę finansową i zaangażowanie w rozwój firmy.

Staramy się nieustannie rozwijać i poszerzać portfolio raportów i badań, które pomogą być naszym studentom i członkom na bieżąco z trendami w świecie biznesu i finansów.

Skorzystaj z darmowych materiałów dostępnych w sieci jak raporty Thought Leadership czy magazyn FM.

Zarejestruj się jako student CIMA